LiKAPARK HAKKINDA

LİKAPARK

Yapmakta olduğumuz LİKAPARK adlı sitemizin ismi bölgemizde yetişen dünyaca ünlü ama halen bizler tarafından önemi yeterince anlaşılamamış  Likapa halk dilinde Ligarba veya Yaban Mersini de denilen meyveden  gelmektedir.

Likapa; üzümsü  meyve, puslu veya parlak mavi rengi ile de mavi altın meyve diye nitelendirilip,  sağlık meyvesi olarak tanımlanmaktadır.

Konut ve çevresinin özellikleri yaşam kalitesinin en önemli göstergelerinden biridir. İyi düzenlenmiş ve planlanmış konut çevreleri hem yaşam kalitesini yükseltir hem kişileri yaşadığı alanda mutlu ve huzurlu yaşamaya yöneltir.

Dora Tasarım olarak Likapark’ı konut algısını alışılagelmiş kalıplardan çıkarıp kullanıcılarını üst düzeyde mutlu edecek hayallerini gerçekleştirebilecek kullanım kolaylıkları sağlayan doğayla uyumlu, sağlıklı ve kontrollü yaşam merkezi olarak inşa etmektedir.


Şimdi Trabzon da ilklerin olacağı özellikli bir yaşam alanı, hayallerinizin ötesinde bir standart ve arzu ettiğiniz sağlıklı sosyal çevre Likapark ‘ta hayat buluyor.

Hayallerinizi şimdi yaşama zamanı.”

Likapark'ta Kendinizi Farklı Hissedeceksiniz...

Hayallerinizi Şimdi Yaşama Zamanı...